Horoskopi

Çiftet më të bashkuara të zodiakut, lidhja e tyre është e pandarë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:07 - 28/10/19 |
ro ot

Dashi dhe Peshorja


Dashi është një shenjë shumë e vendosur dhe kokëfortë, nuk është dakord me ata që kanë një natyrë dominante. Gjëja e parë që kërkon tek një partner është ndershmëria. Partneri më i mirë për këtë shenjë është Peshorja! Dashi tërhiqet nga natyra akomoduese dhe e ndershme e Peshores. Veç të tjerash, Peshorja është një shenjë e pavarur emocionalisht dhe mund të krijojë një lidhje të mirë me Dashin.


Virgjëresha dhe Akrepi

Virgjëresha është një nga shenjat më të organizuara dhe më të rregullta në gjithë zodiakun. Është perfeksioniste dhe shumë e rezervuar, i kushton në veçanti vëmendje partnerit. Marrëdhënien më intensive dhe më emocionale mund ta ketë me Akrepin.Akrepi është një shenjë që do aventurën, lirinë dhe ka gjithmonë dëshirë të eksplorojë dhe të mësojë. Virgjëresha nuk mërzitet kurrë me një Akrep.Gaforrja dhe Demi

Duke qenë tepër empatik, Gaforrja është gjithmonë në kërkim të një lidhjeje serioze, afatgjatë ku mund të lidhet emocionalisht në një nivel të thellë me partnerin e saj. Kombinimi perfekt Gaforren emocionale dhe të ndjeshme është Demi, një shenjë serioze dhe romantike.

Shenjat zodiakale që janë aventuriere, eksplicite dhe ndonjëherë si për shembull Luani, mund të lëndojnë lehtësisht Gaforren e brishtë dhe s’mund ta bëjnë të lumtur.

Peshqit dhe Bricjapi

Peshqit dhe Bricjapi janë shembulli perfekt që të kundërtat tërhiqen. Natyra kreative dhe ëndërruese e Peshqve e frymëzon Bricjapin për të realizuar ëndrrat e veta. Dhe nëse jeni Peshq, më mirë evitojeni Virgjëreshën.

1


Etiketa: , , ,

Pas