ShowBizz

Çifti Dua-Anwar thyjnë rregullat e izolimit (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:04 - 14/05/20 |
mapo.al

Dua Lipa dhe Anwar Hadid thuajse prej një viti po jetojnë romancën e tyre të dashurisë. Dhe këtë situatë pandemie ata po e kalojnë në izolim së bashku. Por ata i kanë thyer rregullat e izolimit.Këngëtarja dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u fotografuan duke shpërfillur rregullat e bllokimit të qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar ndërsa vizituan shtëpinë e prindërve të saj për darkë të martën në mbrëmje, shkruajnë mediat e huaja.Mesa duket as COVID-19 nuk e ka ndaluar këngëtaren të takojë familjarët e saj.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas