Aktualitet

Çifti francez humbet në pyllin e Llogarasë, lëshojnë sinjalin SOS


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:57 - 22/07/21 |
mapo.al

Një çift Francez kanë humbur në pyllin e Llogaras. Ata kanë lëshuar sinjalin SOS për të kërkuar ndihmë.


Mësohet se çifti i turistëve nga Franca, janë nisur orët e para të mëngjesit për të eksploruar pyllin në Llogara, por më pas nuk ka asnjë gjurmë të tyre.


Ndërkohë për gjetjen e shpëtimin e tyre janë nisur dy grupe punonjësish policie si nga toka ashtu dhe nga deti me gomone.Në ndihmë të policisë janë dhe punonjës së zonave të mbrojtura të cilët njohin këto shtigje.Kujtojmë se kjo është e disata herë që turistët humbin në zonën e Llogaras.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas