ShowBizz

Çifti i famshëm i Showbizit presin që të bëhen prindër?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:29 - 02/08/18 |
mapo.al

Ka gati dy vite prej kur reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë zyrtarizuar lidhjen.


Madje, javë më parë, me rastin e ditëlindjes së Elita Rudit, Gjiko i propozoi asaj martesë.


Çifti kohë pas kohe i kanë bërë dedikime dashurie njëri-tjetrit, ndërsa tani kemi të reja nga ata.


Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se Elita është shtatzënë dhe se kanë mbetur edhe pak javë deri në dasmën e tyre.


Elita përpos që është shtatzënë thuhet se në shumë raste nuk po ndihet mjaft mirë dhe si pasojë e kësaj nuk po arrin të realizojë të gjitha emisionet në televizionin ku është tani.

Lajmin për shtatzëninë e moderatores e kanë konfirmuar edhe burime të lajmi.net të afërta me çiftin.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas