ShowBizz

Çifti i i njohur i show-biz-it shqiptar festojnë 10-vjetorin e martesës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:19 - 17/10/18 |
mapo.al

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij kanë festuar sot 10 vjetorin e martesës.


Në darkën festive për përvjetorin e veçantë, këngëtari i njohur e ka surprizuar bashkëshorten me një tortë dhe i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla.


“Gëzuar 10 vjetorin dashuria ime”,- shkruan Ermali.


Edhe pse kanë kaluar shumë vite Ariana dhe Ermali janë aq të lumtur dhe po aq të dashuruar sa ditët e para.


Çifti ka edhe tre fëmijë Arti, Buna dhe Era.


foto galeri foto galeri

 


Etiketa: , , ,

Pas