ShowBizz

Çifti i njohur italian i prezantojnë vogëlushit pornostaren (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:16 - 11/06/19 |
mapo.al

Blogeria e njohur Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez kanë patur ditën e djeshme në shtëpinë e tyre në Los Angeles ish-pornostaren Mia Khalifa. Vogëlushi i tyre duket se nuk ka reaguar aspak mirë kur e ka parë këtë të fundit.


“Tani qan, por një ditë kur t’ia tregosh këtë fotografi shokëve të klasës, ti do të më falenderosh”-ka shkruar në nota humori Fedez krahas fotos së publikuar në rrjetin social “Instagram”, ku shihet reagimi i Khalifa-s dhe Leones.


Në fotografitë dhe videot e postuara më tej në “Insta Story”, ish-pornostarja duket se edhe ka gatuar për çiftin e njohur, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin pëlqimin për pjatat e servirura.


 


View this post on Instagram

 

Ora piangi ma un giorno farai vedere questa foto ai tuoi compagni di classe e mi ringrazierai 🥳

A post shared by Fedez (@fedez) on


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas