Kryesore

Çifti i të moshuarve vetëflijohet, fëmija vetëvritet për një varëse në Burrel dhe një shkrim që duhet lexuar te Mapo
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:50 - 04/07/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, shqiptarët mësuan se si një çift të moshuarish, të cilët mesa duket të mërzitur me fëmijët e tyre, vendosën të vetëflijohen.


Ngjarja e rëndë u regjistrua në Elbasan, ku një i moshuar i vuri flakën bombulës së gazit, duke vdekur bashkë me të shoqen.


Në të njëjtën kohë u raportua se një djalë vetëm 13-vjeçar në Burrel i kishte dhënë fund jetës, duke u vetëvarur.Djaloshin e kishin akuzuar për vjedhjen e një varëseje dhe duket se ai nuk e ka duruar diçka të tillë.


Vetëvrasjet po kthehen në një epidemi të frikshme në mbarë botën, natyrisht edhe në Shqipëri.


Po sot u raportua se djali i madh i këngëtares Tina Turner i ka dhënë fund jetës.

Gjithcka vjen pak ditë pasi një gardist thuhet se vrau veten, duke shkaktuar shumë spekulime në jetën publike.

Në këtë klimë, një shkrim interesant që ia vlen të lexohet është publikuar sot në gazetën Mapo.

Më poshtë teksti:

http://www.mapo.al/pse-nuk-po-e-shohim-problemin-e-madh-te-vdekja-e-shoferit-te-xhafajt/


Etiketa: , ,

Pas