ShowBizz

Çifti në TikTok tha se do të martohen nëse komenton Miley Cyrus – dhe ajo komentoi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:39 - 04/12/20 |
mapo.al

Një video në TikTok shfaq një çift, teksa të dy kërcejnë në dhomë, video me në sfond këngën “Plastic Hearts” të Miley Cyrus. Po në të njëjtën video shkruhet: “Nëse Miley komenton, ne do të martohemi”.


Për habinë e të gjithëve, ajo komentoi dhe komenti është epik. “Shpresoj që të funksionojë më mirë për ju sesa funksionoi për mua. Urime.”


Çifti në TikTok tha se do të martohen nëse komenton MileyMiley dhe Liam u lidhën dhe u ndanë shumë herë brenda 10 vitesh, derisa romanca përfundoi në martesë dhe martesa jetëshkurtër në divorc! Së fundmi, këngëtarja u shpreh se lidhja e tyre nuk do të funksiononte kurrë për shkak të konflikteve të shpeshta, por ajo do të ketë gjithmonë dashuri për të.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas