Kryesore

Çiljeta i jep fund lidhjes me futbollistin Alban Hoxha
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:30 - 29/10/18 |
mapo.al

Vetëm pak ditë më parë një video ku Alban Hoxha puthte një femër në një club bëri xhiron e rrjetit. Madje shumë portale shkruanin se portierti i Partizanit kishte shkuar më tej me femrën në fjalë.


Mesa duket, nisur nga kjo video, Çiljeta ka marrë një vendim në lidhje me marrëdhënien e saj me Hoxhën dhe i ka dhënë fund. Është një detaj që na bën të mendojmë këtë gjë, fakti që këngëtarja e ka hequr Albanin nga Instagrami i saj.


Etiketa: , ,

Pas