ShowBizz

Çiljeta: Jam vajzë e vetme, kam vuajtur që s’kam vëlla ose motër

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:43 - 06/07/19 |
ro ot

Në intervistën e saj të fundit, Çiljeta ka folur për të gjitha ato mbi të cilat kemi pasur kuriozitet. Këngëtarja foli për karrierën, dashurinë dhe planet e së ardhmes.


E pyetur nëse ka ndërmend ta bëjë Fernandon me vëlla ose motër, Çiljeta tha se në të ardhmen do të ketë shumë fëmijë.


“Pa diskutim që po, kam qenë vajzë e vetme dhe e kam vuajtur që nuk kam pasur vëlla ose motër kështu që kam dëshirë që në jetën time të kem shumë fëmijë në të ardhmen si dihet asnjëherë jetës si vjen”, u shpreh Çiljeta për “Mirage”.


Sa i përket jetës private Çiljeta u shpreh se ndihet e lumtur dhe e plotësuar.


“Ndihem e plotësuar, ndihem e lumtur. Për mua kjo është e rëndësishme. Një femër kur ndihet e plotësuar dhe e lumtur, ka çdo gjë”, u shpreh këngëtarja.

 

 

 


Etiketa: , ,

Pas