Kronika

Video/ Çiljeta jashtë gjykatës, pret vendimin për futbollistin Hoxha

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:22 - 27/11/18 |
mapo.al

Kapitenit të Partizanit, futbollistit Alban Hoxha iu dha nga  Gjykata e Tiranës masa e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, pasi u arrestua duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tij.


Hoxha është arrestuar dy ditë më parë në orët e para të mëngjesit në afërsi të Parlamentit.


Jashtë ambienteve të Gjykatës këtë të martë ishin zyrtarë të klubit Partizani si dhe partnerja e tij, Çiljeta Xhilaga.


SHIH VIDEON:Etiketa: , , , ,

Pas