ShowBizz

Çiljeta zyrtarizon lidhjen me Albanin, prezanton kunatat dhe mbesat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:37 - 02/09/19 |
mapo.al

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë tejet të komentuar për lidhjen e tyre të dashurisë. Pak kohë më parë, ata u përfolën për një ndarje të mundshme.


Megjithatë, këngëtarja ka treguar se fundmi se jo vetëm që nuk është ndarë nga futbollisti, por marrëdhënia e tyre është bërë akoma edhe më serioze.


Ajo ka postuar në rrjetin social “Instagram” një video ku shihet me motrat dhe mbesat e Albanit. “Me kunatat”-ka shkruar Çiljeta krahas videos së publikuar, duke shtuar edhe disa emoji zemrash nga pas.
Etiketa: ,

Pas