Aktualitet

City me “5 yje” ndaj Brighton, Sterling shkëlqen me 3 gola





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:06 - 11/07/20 |
mapo.al

Manchester City ka mposhtur 5-0 Brighton në javën e 35-të të Premier League.


Siç e tregon edhe rezultatit, Qytetarët nuk e kanë pasur të vështirë të sigruojnë tri pikët në transfertë.


Heroi i sfidës ka qenë Sterling, autor i tre golave. Dy të tjerët janë realizuar nga Jesus dhe Silva.




Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas