ShowBizz

Çmendet Kallashi, kërcen komplet lakuriq dhe publikon videon…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:32 - 24/07/18 |
mapo.al

Vallëtarja e njohur Donjeta Kosumi-Kallashi, i është kthyer profesionit të vjetër.


Ajo pas një pauze të gjatë, ka publikuar një video të nxeht nga shtrati


Kallashi shihet e zhveshur teksa dridh të pasmet dhe bën lëvizje provokuese.


 Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas