ShowBizz

“Çmendet” Madonna, feston 61-vjetorin me këmbë përpjetë (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 16/08/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur e muzikës ‘Pop’ sot mbush 61 vjeçe. E kujt ia pret mendja se Madonna është 61 vjeçe, duke parë fytyrën dhe format e saj trupore.


Me një video në rrjetin social, Mbretëresha e Pop-it ka zbuluar ushtrimet fizike që bën çdo ditë për t’u ‘nxehur’ përpara provave, duke treguar edhe një herë elasticitetin e saj të pabesueshëm fizik.


 


View this post on Instagram

 


Madame ❌ prepares for the. day………………… 🎼💃🏻💅🏻👠#rehearsals #madamex

A post shared by Madonna (@madonna) on


Etiketa: ,

Pas