Aktualitet

“Çmendet” moti, Kukësi zbardhet nga reshjet e borës (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:11 - 06/05/20 |
mapo.al

Në Shishtavec të Kukësit janë rikthyer reshjet e deborës dhe siç shihet nga pamjet e mëposhtme, dendësia e borës është jashtë çdo parashikimi për një periudhë të tillë.Një dukuri e tillë e natyrës është e rrallë në vendin tonë, ndërsa ditët e fundit është vënë re një rritje e dukshme e temperaturave, por nga ana tjetër ‘kapriçot’ e motit herë pas herë janë të paparashikueshme.

 1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas