ShowBizz

“Çmendet” Oriola Marashi, poston foto të nxehta nga shtrati


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:44 - 27/04/19 |
mapo.al

Modelja super ‘hot’ Oriola Marashi nuk i lë në paqe fansat e saj, përkundrazu, i ka çmendur me fotot e fundit që ka postuar.

Në shtrat, Oriola provokon me të brendshmet e bardha dhe format e saj sensuale, duke i lënë vetëm pak vend imagjinatës së çdokujt.


2

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas