Aktualitet

Çollaku: Gazetari gjerman ka materiale edhe më të forta
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 05/06/19 |
ro ot

Basir Çollaku, i ftuar në emisionin “Opinion”, u shpreh se gazetari gjerman Peter Tide, ka materiale edhe më të forta dhe më kompromentuese se sa përgjimet e publikuara nga gazeta “Bild”.
Çollaku tha se ka qendruar dy ditë me gazetarin gjerman. Ai u shpreh se ka materiale më të forta, do të thotë se ka personazhe edhe më të lartë të politikës dhe mazhorancës se sa kryebashkiaku Dako, të përfshirë në krim elektoral.1

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas