Aktualitet

Covid-19/ Banorët në njësinë 5 në Tiranë protestë për ndihma (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 30/04/20 |
mapo.al

Ndonëse jemi në kohë pandemie dhe lëvizja është ende shumë e kufizuar, kjo gjë nuk i ka penguar dhjetëra banorë të njësisë numër 5 në Tiranë të protestojnë.


Ata kanë dalë në rrugë pasditen e sotme, të shumtë në numër duke kërkuar ndihma.


Sipas tyre, ata nuk kanë përfituar asgjë dhe nuk mund të punojnë për të nxjerrë të ardhura.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas