Aktualitet

COVID-19/ Britania shënon 282 viktima në 24 orët e fundit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:50 - 23/05/20 |
mapo.al

Në Britani këtë 23 maj janë shënuar 282 viktima nga koronavirusi. Totali tashmë shkon në 36 mijë e 675 viktima teksa Britania po jep shenjat e para të rihapjes.Në qershor Britania do hapë kufijtë por vetëm me karantinë të detyruar 14-ditore. Ndërkohë viktima e fundit ka qenë dhe një 12- vjeçar i cili vuante dhe nga sëmundje shoqëruese.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas