Aktualitet

Covid-19/ E moshuara që i këndon vetes për 88-vjetor frymëzon botën (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 10/04/20 |
mapo.al

Një gjyshe e cila është detyruar ta kalojë 88-vjetorin e saj vetëm, ka frymëzuar shumë njerëz dhe ka shpërndarë buzëqeshje në rrjetet sociale.


Norma Gregotio e filmoi veten duke kënduar “Gëzuar Ditëlindjen” dhe duke i bërë vetes një urim për ditëlindje. Këtë video ia dërgoi familjarëve të saj dhe mbesa 22-vjeçare Jessica Kerrigan ia ka postuar në TikTok.


“Familja jonë i dërguam asaj një tortë me lule dhe ajo u lumturua shumë, kështu vendosi të filmonte veten duke kënduar “Happy Birthday too me”. Videon ma nisi mua në email,” tha Kerrigan për “GMA”.

Ajo shprehet se kjo video ka marrë më shum se 8 milion klikime. “Kur i thashë gjyshes se tani është bërë një yll, ajo mu përgjigj unë nuk jam yll por jam Galaktikë. Ajo e do vëmendjen dhe është shumë e lumtur”, shtoi Kerrigan.

Lexo edhe :  "Defender 21" - Ushtria Amerikane zbarkon në Portin e Durrësit (VIDEO)


1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas