Aktualitet

Covid-19 i merr jetën inxhinierit në Maliq (EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:26 - 22/11/20 |
mapo.al

Covid-19 i ka marrë jetën së fundmi një inxhinieri nga Maliqi. Bëhet fjalë për Skënder Hajdini.


Lajmi është bërë i ditur nga kreu i Bashkisë së Maliqit, Gëzim Topçiu.


Në një postim në “Facebook”, Topçiu shkruan se ikja e Hajdinit nga kjo jetë është një humbje e madhe për të gjithë qytetin.

Postimi i Gëzim Topçiut në “Facebook”:Inxhinier Skënder Hajdini nuk ia doli betejës me virusin e pabesë. Shumë të trishtuar nga kjo humbje e madhe për të gjithë ne.Do të na mungojë inxhinieri model, fjalëpak e punëtor, qytetari i denjë dhe drejtuesi i zoti. Në emër të Bashkisë Maliq i shprehim ngushëllime familjes, miqve e shokëve!

U prehsh në paqe inxhinier!

 

1


Etiketa: , ,

Pas