Aktualitet

Covid-19 i merr jetën specialistes së Autoritetit Shëndetësor
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:40 - 27/10/20 |
mapo.al

Covid-19 është shtrirë së fundmi në Autoritetin Shëndetësor, Tiranë, duke i marrë jetën specialistes Mimoza Zoraqi.


Lajmi u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Facebook”.


Mimoza Zoraqi ishte një zonjë e mrekullueshme, shprehet Manastirliu, që rrezatonte mirësi, forcë dhe optimizëm.Postimi i Ogerta Manastirliut në “Facebook”: 


Etiketa: , ,

Pas