Aktualitet

Ç’po ndodh? Antonela Berisha dhe Fationi Kuqari “kapen mat” së bashku


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:44 - 14/04/21 |
mapo.al

Konkurentja e “Përputhen”, Antonela Berisha dhe ish-konkurenti Fation Kuqari, janë parë së bashku jashtë emisonit.


Në një video që po qarkullon në rrjet, Antonela shihet teksa hip në makinën e Fationit teksa ky i fundit e pret atë e më pas largohen së bashku.
Asnjëri prej të dyve s’ka reaguar ende lidhur me këto pamje. Nga ana tjetër, Antonela po vazhdon njohjen e takimet me Atdheun, pasi nguli këmbë që produksioni ta rikthente sërish në emision.Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë dhe s’do të jetë as e fundit që konkurrentët ose ish-konkurrentët kapen mat me njëri-tjetrin, pa iu përmbajtur rregullave të emisionit.Personazhet e emisionit “Për’puthen” janë personat më të sulmuar e më të ndjekur njëkohsisht, për të cilët publiku ka kuriozitet të madh.

Çdo lëvizje e tyre si brena, ashtu edhe jashtë emisionit, vëzhgohet me detaje dhe ky është “çmimi” që të gjithë konkurrentët po paguajnë për famën e tyre.

 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas