KMR

Çudia ndodh në Angli, shënohet gol me kokë nga mesi i fushës (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:24 - 16/10/19 |
mapo.al

Në ligat amatore të futbollit anglez është shënuar një gol, i cili rrallë shihet në fushat e blerta. Goli ka ardhur pas një gjuatje më kokë nga mesi i fushës.


Në sfidën mes Basford Junajtid dhe FC Junajted of Mançester, (3-1), ndodhi diçka që i la tifozët me “gojë hapur”.


Nga largimi i një mbrojtësi, njëri prej lojtarëve ka goditur fort me kokë nga mesi i fushës dhe me ndihmën e fatit dhe të daljes së keqe të portierit, topi ka shkuar në rrjetë.Etiketa: ,

Pas