ShowBizz

Dafina Zeqiri elektrizon skenën, lejon publikun t’i prekë të pasmet


               Publikuar në : 17:40 - 11/07/19 |
mapo.al

Këngëtarja Dafina Zeqiri mund të cilësohet padyshim si një ndër artistet më të guximshme shqiptare. Eksperimentimit të saj në pamje i është bashkangjitur së fundmi edhe një performancë e çmendur.


Në një koncert të mbajtur këto ditë, Dafina është filmuar duke ia kthyer të pasmet publikut, ndërkohë që këta të fundit nuk kanë ngurruar që t’ia prekin. Këngëtarja, ndryshe nga ç’mund të mendohej, nuk e ka patur aspak bezdi, përkundrazi!Tejet energjike dhe shpërthyese, Dafina ka arritur si kurdoherë të ndezë atmosferën. Me ç’duket, do të bëjë namin këtë verë!


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas