ShowBizz

Dafina Zeqiri i bashkohet nismës ‘Women supporting women’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:50 - 29/07/20 |
mapo.al

Bashkëshortja e Kobe Bryant, Vanesa ka nisur një sfidë, ku nxit femrat të publikojnë imazhe bardhezi në rrjetet sociale dhe si mbishkrim të përdorin “Women supporting women”.Kësaj nisme i është bashkuar edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila përdor fjalët e Vera Orës, “Përkraheni shoqja-shoqen, ndajeni dashurinë me suport dhe përkrahje ndaj njëra-tjetrës e kurrsesi me zili e urrejtje!”.


  
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas