Aktualitet

Dafina Zeqiri infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:12 - 26/03/21 |
mapo.al

Shumë personazhe të njohur janë infektuar me Covid-19 njëri pas tjetrit. E fundit që është prekur nga koronavirusi është këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri. Lajmin e infektimit e ka dhënë vetë ajo përmes një postimi në Instagram.


Dafina ka publikuar një foto selfie dhe përkrah ka shkruar:


Covidi nuk do që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall Covid!”.Është mësuar se Dafina është karantunuar në shtëpi së bashku me partnerin e saj, Dj Geek. Ashtu siç dukej edhe nga foto thuhet se ata kanë simptoma të lehta të virusit.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas