fbpx

ShowBizz

Dafina Zeqiri, së shpejti në një bashkëpunim me dy artistë të huaj

               Publikuar në : 16:27 - 18/06/19 |
mapo.al

Dafina Zeqiri është pikasur gjithnjë në tregun muzikor shqiptar për stilin modern dhe aspak të zakontë. Së fundmi, këngëtarja ka njoftuar ndjekësit e saj në “Instagram” se listës së gjatë të projekteve do t’i shtohet edhe një bashkëpunim me dy artistë të huaj.


“Dj Hamida x Aymane Serhnai x goca juaj, Dafina Zeqiri!”-ka shkruar Duffy krahas fotos ku shfaqet me artistin francez e atë maroken. “Ekskluzivisht në ALBMP2019 më 5 korrik!”– ka specifikuar më tej këngëtarja. Ndërkohë, ne nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim lançimin e këngës së saj më të re.https://www.instagram.com/p/By0tPDIBpwz/Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas