Aktualitet

Dalin fotot/ Çfarë ndodhi me të miturin pasi u dhunua te Liqeni nga Policia

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:20 - 16/05/20 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar fotot e të riut që dje u dhunua nga policia te Liqeni Artificial. Ai është liruar, por pasojat e dhunës duken qartë.


I mituri ka shenja në fytyrë dhe trup pas dhunës së ushtruar nga policia. Ende Policia e Shtetit nuk ka nisur hetimin disiplinor ndaj oficerëve.


Do të jetë SHÇBA e cila do hetojë pamjet që qarkulluan në mediat sociale, ku policët qëlluan disa herë të miturin, pasi ai kishte dalë për shëtitje me biçikletë. 

LEXO EDHE:

Pamje të rënda/ Policia dhunon të miturin te Liqeni Artificial (VIDEO)


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas