Aktualitet

Dalin fotot e Alvisës me Andin, cili ka qenë raporti mes tyre?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 03:03 - 30/09/21 |
mapo.al

Alvisa Qarri është nga vajzat që më së shumti kanë shprehur djemtë e programit pëlqimin.


Bukuroshja nuk po shijon televizionin për herë të pare, pasi edhe më herët ka qenë pjesë e programeve të njohura si pjesë e disa rubrikave.


Por së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një video dhe foto ku Anisa shihet bashkë me konkurrentin e sezonit të kaluar, Andi Shehin.


Pamjet nuk janë të qarta por shihet se janë realizuar kohë më parë bazuar edhe në pamjen e Alvisës si brune.Nuk dihet se cili ka qenë raporti dhe çfarë i ka lidhur dy personazhet dikur por njohja e konkurrentëve të rinj me ata të vjetrit ka ditë që po diskutohet në media.

6


Etiketa: , ,

Pas