Aktualitet

Dalin fotot- Si e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak në Kukës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:55 - 26/09/20 |
mapo.al

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta në makinë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar.Me një pamje të qetë, Fjolla Morina është fotografuar nga dritarja e banesës së saj më të re, ku do të kryejë edhe masën e sigurisë së dhënë. Ajo shfaqet krejt ndryshe, larg jetës së luksit dhe e mbyllur mes 4 mureve të banesës.Para se të shkonte në gjykatë, ajo solli një eko ku thuhej se ishte dy muajshe shtatzënë dhe për këtë kërkonte lirim nga burgu, por pas nënshtrimit të një tjetër vizite nga gjykata mjekët gjinekologë dolën në përfundimin se këngëtarja nuk ishte shtatzënë dhe se e kishte sajuar të gjithë këtë për t’i shpëtuar burgut.


Por sërish, Fjolla nuk përfundoi në burg edhe pse ligji fliste qartë që ajo mund të dënohej deri në 20 vite burg për armëmbajtje pa leje. Gjykata vendosi masën e sigurisë “arrest shtëpie” me kushtin që ajo të qëndronte në Kukës.

<
>
fjolla2-566x400-1 fjolla-1-780x405-1-640x332 fjolla-morinaa-768x406 Fjolla-Morina-1100x620 Fjolla Morina ne gjykate5 Fjolla Morina Fjolla Morina4 Fjolla Fjolla Morina


Etiketa: , , ,

Pas