Kronika

Dalin pamjet/ Momenti kur OFL futet në biznesin e Lul Berishës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:25 - 05/05/20 |
mapo.al

Këto janë momentet kur OFL futet në biznesin e Lul Berishës në Durrës dhe sekuestron 1.2 milion litra naftë.Dyshohet se Lul Berisha duke kërcënuar konkurentët, kishte rinisur punën për shitjen e naftës, ndërkohë që i ishte hequr licenca.


Sipas Operacionit Forca e Ligjit, kjo skemë po zbatohej duke shantazhuar konkurentët, që më pas, anijet e peshkimit të blinin naftën, tek biznesi i Lulzim Berishës. LEXO EDHE:


OFL sekuestron 1.2 milion litra naftë të Lul Berishës në Durrës

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas