ShowBizz

“Dan Bilzer-esha shqiptare”/ Klipi i Encës, me të pasme femrash


               Publikuar në : 14:41 - 12/07/19 |
mapo.al

Enca Haxhia ka publikuar prej disa ditësh në “Instagram” sekuenca nga klipi i këngës së saj më të re, që duket se do të jetë vërtetë provokues. “Jealous Much” duket se është konceptuar me një klip ku shfaqen femra me bikini, të cilat ekspozojnë të pasmet e tyre.


Në vazhdën e reagimeve të shumta, një ndjekës e ka cilësuar me humor Encën “Dan Bilzerian shqiptar”. Enca, pa u menduar dy herë, i është përgjigjur: “Dan Bilzer-esha”Për ata që nuk e dinë, Dan Bilzerian është tepër i njohur në botë për jetën mes femrave dhe të gjitha postimet e tij në “Instagram” janë të ngjashme me pamjet e postuara së fundmi nga Enca; plot të pasme femrash!


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas