ShowBizz

Darke: Buzëqeshja është ilaçi më i mirë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:34 - 30/03/20 |
mapo.al

Reperi i mirënjohur, Darke nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ ka ndarë një mesazh inspirues. Ai shprehet se po pret me mall të ribashkohet me familjen dhe miqtë e tij.


https://www.instagram.com/p/B-WjWVJlBnJ/?utm_source=ig_web_copy_link


Buzëqeshja është ilaçi më i mirë, por dhe lotët gjithashtu mund të jenë një lëshim i fuqishëm.Gjithçka që ndodhi tërhoqi vëmendje.Por do të rindërtohet. Para se të ndodhi kjo, ti duhet të bësh pikërsht këtë. Të besosh.Ti ke një zemër të madhe dhe kjo është dhurata më e madhe. E dua dhe më mungon familja ime e bukur dhe miqtë dhe mezi i pres ato ditë të gëzueshme kur të bashkohemi të gjithë. Deri atëherë ju lutem mbani ndezur dritat”, shtoi mes të tjerash këngëtari.See the source image


Darke ka postuar dhe foton e djalit 2-vjeçar, Adonis Graham, për të parë herë.


See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas