Kryesore

Dashuria bën bashkë në një divan, poetë, artistë, këngëtarë e aktorë


               Publikuar në : 21:44 - 11/02/19 |
mapo.al

Në divanin e Jonida Shehut në Soiree, nata e Shën Valentinit do të jetë ndryshe. Do të ketë gëzim, interpretim, dhe poezi. Garancia janë të ftuarit e saj. Poetë, shkrimtarë, artistë, aktorë, njerëz të njohur te erkanit, janë mbledhur në një takim jo të zakontë. E zbulon Preç Zogaj, nëpërmjet dy postimeve në rrjetin social “Facebook”, ku ka bërë me dije se pasnesër në mbrëmje do të shfaqet në emisionin Soiree të Jonida Shehut (Top channel) me rastin e Shën Valentinit.


Në fotot që Preç Zogaj ka publikuar në ‘Facebook’ shohim Rita Petron, Eranda Libohovën, Ervin Bejlerin, Ema Andrean, e shumë personazhe të tjerë. Zogaj njofton me kënaqësi se do të lexohen edhe poezi nga vëllimi i tij “In Love”.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas