Horoskopi

Dashuria dhe puna – Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 05/10/21 |
mapo.al

Dashi
Në dashuri, mëngjesi shkon mirë, por nuk përjashtohet që pasdite dikush të krijojë probleme për ju. Në punë mund të përjetoni një lloj konkurrence me një person që e njihni pak, për fat jeni kokëfortë, dhe është një nga sfidat që jepni më të mirën tuaj.


Demi
Në dashuri, përfitoni nga mëngjesi për të folur me partnerin tuaj, pasdite mund të jeni shumë të dyzuar. Në punë ka mundësi për të filluar një projekt të ri dhe për të përfunduar ato që kanë filluar tashmë, edhe nëse do të hasni vështirësi.


Binjakët
Në dashuri kthehemi në një fazë të stabilitetit më të madh. Lëreni veten të tërhiqet nga ndjenja vetëm për personin e duhur për ju. Në punë, përpiquni të zgjidhni mosmarrëveshjet, edhe pse mund të mos jetë e lehtë.Gaforrja
Në dashuri pasdite situata do jetë pak e rëndë për shkak të fërkimit me partnerin. Në punë Mërkuri flet për shumë shpenzime për shtëpinë, për mobiljet. Ju absolutisht duhet të bëni më shumë ekonomi.
Luani
Në dashuri, një ditë e rëndësishme për t’u lidhur përsëri me partnerin/en tuaj. Mos e teproni në punë, fokusi juaj kryesor do të jetë në rikuperimin e energjisë. Një ndryshim i ri i punës është në proces.Virgjëresha
Në dashuri, mëngjesi do të jetë më i mirë se pasditja, por kini kujdes në marrëdhëniet me Shigjetarin dhe Binjakët. Puna juaj tani bazohet në projektin e ri që më në fund do të shohë dritën në fillim të vitit të ardhshëm.

Lexo edhe :  Njihuni me partnerët më të dobët sipas shenjave të horoskopit

Peshorja
Në dashuri pasdite hëna hyn në shenjën tuaj, nëse jeni beqarë është koha për të marrë guxim dhe për të kërkuar një lidhje të re. Në punë është koha ideale për të vazhduar diskutime të rëndësishme ose ndoshta një projekt, diçka që ju intereson veçanërisht.

Akrepi
Në dashuri, Hëna është pozitive deri të Shtunën, kjo javë favorizon takimet. Në punë, nëse ju thërrasin për një punë me kohë të pjesshme, mos u mërzitni. Ju në të vërtetë dëshironi më shumë, por jeni duke u testuar.

Shigjetari
Në dashuri, pak stres në çift, ndaj shmangni diskutimet e panevojshme. Në punë në këtë periudhë ndiheni krijues, filloni të planifikoni punë të reja, por vetëm për aq kohë sa ato nuk janë shumë të komplikuara.

Bricjapi
Në dashuri, mëngjesi është më i mirë se orët e pasdites, shmangni ushqimin e polemikave të padobishme me partnerin tuaj. Në punë, ata që kanë përgjegjësi do të duhet të zgjidhin gjithçka me guxim.

Ujori
Në dashuri pasdite ka një shans të fortë për takime të reja interesante. Në punë, pavarësisht problemeve të përgjithshme, më në fund është e mundur të kapërceni një pengesë.

Peshqit
Në dashuri, ditë me luhatje me partnerin, zgjidhni për diskutime, më mirë pasditen sesa mëngjesin. Në punë do ju duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme, por mos merrni kohë dhe mos rrezikoni asgjë.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas