Aktualitet

“Dashuria ime”/ Ylli Limani na prezanton me njeriun e shtrenjtë dhe i uron ditëlindjen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:34 - 03/08/20 |
mapo.al

Për Ylli Limanin, kjo ditë ka qenë mjaft e veçantë, pas e ëma e tij ka festuar ditëlindjen.


Ai ia ka uruar publikisht në rrjetet sociale përmes një foto të saj.


Në mbishkrimin e fotos shkruan: “Urime ditëlindja dashuria ime”.Shpesh nëpër intervista Ylli është shprehur se ajo do mbetet gjithnjë dashuria e tij më e madhe dhe se raporti që gëzojnë si nënë e bir është tepër i veçantë.


Etiketa:

Pas