Sport

David Beckham se lënë rehat fanset e ‘zjarrta’, e fundit ngre bluzën nga makina dhe i tregon atij…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:54 - 13/07/18 |
mapo.al

Dihet që ai është i preferuar nga femrat dhe ka fanse të zjarrta, fjala është për David Beckham, i  cili së fundmi është surprizuar nga një fanse e pazakonte në mes të rrugës në Miami.


Ajo ishte në makinë para tij dhe ngriti bluzën për ti treguar atij gjoksin.Vajza ishte një fanse e madhe e David Beckham dhe nuk mund ti besonte fatit që ai ishte pranë saj.


Ajo doli nga dritarja e veturës dhe të ngrinte bluzen e saj për t’u siguruar që do merrte vëmendjen e David.

Ndërkohë që reagimi i 43-vjeçarit nuk u pa, po kur arriti në hotel dukej se ishte në humor.

ImageImage

 


Etiketa: , , , ,

Pas