Aktualitet

David Ndocit i bëjnë “shoshë” me plumba dy makinat në Velipojë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:25 - 19/04/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar gjatë natës në Velipojë. Mësohet se është qëlluar me breshëri në drejtim të dy automjeteve të parkuara në rrugë


Burime bëjnë me dije se dy makinat janë në pronësi të David Ndocit, i cili është kryetar i Organizatës së Partisë Socialiste në Gomsiqë të Re.


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa blutë e Shkodrës bëjnë me dije se kanë nisur hetimet për të zbardhu shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas