Aktualitet

Debati/ Kadilli-Bashës: Jep dorëheqjen, s’je i pazëvendësueshëm


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:35 - 16/05/21 |
mapo.al

Fatbardh Kadilli, i ka kërkuar Lulzim Bashës dorëheqjen e parevokueshme


Burime për mediat zbulojnë se Kadilli i ka thënë Bashës që të japë dorëheqjen e parevokueshme pasi PD ka njerëz shumë të mirë dhe kryetari aktual nuk është i pazëvendësueshëm.


Po ashtu Kadilli i ka bërë disa kritika Bashës duke i thënë se është humbës i përsëritur prej defekteve personale dhe se drejtoi gjithë fushatën vetëm, pa forume e pa përfshirë askënd.“Nuk je i pazëvendrësueshëm. PD ka shumë njerëz të mirë. Jep dorëheqjen e parevokueshme. Je humbës i përsëritur prej defekteve personale. Drejtove çdo gjë vetëm dhe pa forume, pa përfshirë askënd.”- tha Kadilli.
LEXO EDHE: Basha: Në PD ka vend për të gjithë, s’mund të kemi vizione të ndryshme për vjedhjen e zgjedhjeve

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas