Aktualitet

Debati për Kushtetuesen, Basha njofton dalje për mediat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:57 - 15/11/19 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha njofton dalje për mediat në orën 19:00 nga selia e PD. Mësohet se lideri i opozitës do flasë për debatin e ditëve të fundit mes Qeverisë dhe Presidencës për çështjen e Gjykatës Kushtetuese.


“Në orën 19.00 kryetari i opozitës, Lulzim Basha, zhvillon një konferencë për median në selinë e PD”, thuhet në njoftimin e shpërndarë nga PD.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas