Aktualitet

Del Fotoja/ Ka marrëveshje, Donald Trump në tryezë mes Hotit dhe Vuçiç
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:47 - 04/09/20 |
mapo.al

Eshtë publikuar fotoja nga brenda Shtëpisë së Bardhë në sallën më të rëndësishme, atë ovale, ku duket Donald Trump në një tryezë që qendron në mes të Kryeministrit të Kosovës dhe Presidentit të Serbisë.Mesa duket marrëveshja është arritur, dhe këtë e tregon edhe publikimi i kësaj fotoje.


Që mund të thuhet se është një foto që menjëherë ka hyrë në histori.
Mediat sakaq raportojnë se marreveshja është arritur. Ndërsa shkruhet se shteti qe do e njohë menjëherë Kosovën si shtet, është Izraeli. 


1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas