Aktualitet

Del fotoja/ Ky është autori i vrasjes së dy vëllezëve në Durrës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:39 - 01/05/20 |
mapo.al

Del fotoja e njërit prej vrasësve të dy vëllezërve Haxhia në Durrës. Ai është Altin Ndoci, 33 vjeç. Ndoci njihet si person me rrezikshmëri të lartë në vend. 33-vjeçari është arrestuar nga policia së bashku me A.K, 22 vjeç.
Altin Ndoci
Dinamika/ Si u zbardh ngjarja
Dy ditë para krimit makinën “Toyota” e përdori njëri prej të arrestuarve A.K, 22 vjeç. Policia ka marrë pamjet dhe ka ndaluar A.K. Pas më shumë se 24 orëve i riu ka pranuar të bashkëpunojë me policinë duke treguar vendin ku hodhën armët dhe emrat e vrasësve të tjerë.Ishte pikërisht dëshmia e 22-vjeçarit që ka zbardhur krimet në Durrës. Katër autorët e ekzekutimit të dy vëllezërve janë të njëjtët që vranë në atentat në fillim të marsit dy të rinjtë Anxhelo Avdia dhe Dorjan Shkoza. Shkak për të dyja ngjarjet dyshohet të jetë prishja e pazareve të drogës.


LEXO EDHE: 

Zbardhet vrasja e dy vëllezërve në Durrës, arrestohen 2 nga 4 autorët

Vrasësit e dy vëllezërve Haxhia, ekzekutuan edhe dy të rinjtë në fillim të marsit (Detaje)

VIDEO/ Atentati në Durrës, momenti kur policia nxjerr 3 kallashnikovët nga kanali

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas