ShowBizz

Del hiti i Elvana Gjatës dhe Ardian Bujupit (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:00 - 02/08/19 |
mapo.al

Është publikuar më në fund bashkëpunimi i ri i Elvana Gjatës dhe Ardijan Bujupit!Këngëtarja paralajmëroi para pak ditësh se do të sjellë një super hit për t’u mbajtur mend gjatë këto javët e fundit të verës që kanë mbetur!


Hiti doli dhe titullohet “Meine Liebe” që do të thotë “Dashuria ime” në gjermanisht.
Kënga vjen në gjuhën shqipe dhe atë gjermane dhe shoqërohet me një klip mjaft interesant.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas