Bota

Del në shitje xhaketa e nxehtë për njerëzit që kanë ftohtë (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:44 - 03/10/19 |
mapo.al

Ndërkohë që stina e dimrit po afron, dizajnuesit kanë prodhuar xhaketën më speciale të bërë ndonjëherë. Temperaturën e xhaketës mund ta kontrolloni përmes smarphonit tuaj duke shkarkuar aplikacionin përkatës, shkruan ‘Daily mail’.

Xhaketa mund të ofrojë temperaturën që ju dëshironi për 13 orë, dhe mund të arrijë max 50 gradë celcius në vetëm gjashtë minuta.


Etiketa: ,

Pas