ShowBizz

Del nga burgu Stresi? Keisi, në shoqërinë e një mashkulli (Foto)               Publikuar në : 13:57 - 20/05/19 |
mapo.al

Keisi Lushaj njoftoi në fillim të muajit maj se do të kthehej në Shqipëri për të takuar bashkëshortin e saj Stresi, i cili ndodhet në burg që nga tetori i vitit të kaluar nën akuza për armëmbajtje pa leje dhe pjesëmarrje në një grup kriminal.


Por, me ç’duket, Keisi është nisur sërish drejt Kanadasë, vendit ku momentalisht po jeton dhe studion. Ajo ka publikuar ditën e sotme disa video në “Insta Story” ku shfaqet në avion duke trokitur gotat me një mashkull.

E teksa i tërë rrjeti ka aluduar se mund të bëhet fjalë për Stresin, duke nënkuptuar kështu edhe lirimin e tij nga burgu, Mapo ka mësuar se këngëtari vijon të qëndrojë në qeli.

Por kush është mashkulli misterioz që Kejsi i ka kushtuar edhe një zemër në postimet e saj? Kësaj pyetjeje mund t’i japë përgjigje vetëm ajo.

<
>
1-43 2-17


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas