Aktualitet

Del nga rruga, humb jetën 22 vjeçari në aksin Laç-Patok

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:07 - 23/02/21 |
mapo.al

Në mengjes herët mësohet se një aksident tragjik ka ndodhur në Kurbin.Në aksin rrugor që të çon në Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel” i riu R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga.


Pasoja ka qënë fatale dhe ai ka ndërruar jetë në vend.
Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.15,016Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas