Aktualitet

Del për të performuar në Sanremo, por bie keq nga shkallët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 08/02/20 |
mapo.al

Mbrëmja e katërt e Sanremos ishte plot ngjarje interesante. Përpos performancës së Dua Lipës dhe përjashtimit të dyshes Morgan dhe Bugo, një tjetër moment po bën xhiron e rrjetit.Publiku është shokuar kur një performues ka rënë keq nga shkallët duke u rrokullisur disa herë derisa përfundoi i shtrirë në mes të skenës.

Performuesi ishte maskuar si reperi italian Ghali.
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas