Aktualitet

Del VIDEO/ Futbollistët e Kosovës sherr në fushë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:09 - 11/10/19 |
mapo.al

Publikohet video e sherrit mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kolollit, dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Ata u përplasën keqazi në stërvitje, pak ditë para përballjes me Malin e Zi. U desh ndërhyrja e stafit për ta qetësuar situatën. Nuk dihet arsyeja e sherrit mes dy lojtarëve.
Më pas stërvitja ka kaluar e qetë, me shpresë se kjo ngjarje nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen e radhës.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas